IT Sprendimai

AKCIJA: Išbandykite mūsų paslaugas NEMOKAMAI!

Pasirašius kompiuterių priežiūros sutartį, pirmasis mėnuo bus visiškai NEMOKAMAS!

Išsiaiškinsime Jūsų poreikius ir parinksime pačius optimaliausius IT sprendimus, Jūsų verslui.

Šiais informacinių technologijų laikais, kai pasikeitimas informacija ir jos kiekiai vis didėja ir ateityje tik didės, o kompiuteris tapo neatsiejama mūsų darbo ir buities dalimi – naudotojui tampa vis sudėtingiau tinkamai pasirinkti, kas yra efektyvu, o kas ne. Ne visada tai, kas brangu, yra tobula ar paprasta, o tai kas pigu – sudėtinga ar neefektyvu. Tai išsiaiškinti žmogui, kurio veiklos sritis nėra tiesiogiai susijusi su IT gali būti sunku ir tai iš tiesų atima nemažai laiko, todėl siūlome nešvaistyti jo ir palikti šias problemas IT srities profesionalams.

Mes padėsime išsiaiškinti Jūsų poreikius, įsiklausysime į Jūsų norus, įvertinsime patirtį dirbant su vienokiomis ar kitokiomis technologijoms ir pateiksime IT sprendimų paketą, o Jūs galėsite susitelkti ties savo verslu, nesijaudindami dėl naudojamų technologijų. Tuo tarpu, IT priežiūros problemas palikite mums.

IT Sprendimai Jums:

  • optimalios programinės įrangos parinkimas – nuo operacinių sistemų iki pardavimų valdymo įrankių: patarsime kokias licencijas įsigyti, nuomoti ar panaudoti, kiek jų reikia (labai dažnai daroma klaida – įsigyjama per daug tam tikros programinės įrangos licencijų);
  • integruoti serverių sprendimai;
  • įmonės kompiuterinio tinklo priežiūra;
  • internetinių projektų kūrimas: nuo vizitinės kortelės internete iki sudėtingų projektų, elektroninės prekybos ar kitų pažangių sprendimų;
  • ITIL darbo optimizavimas bei kokybės užtikrinimas.

Jei šiame spektre pasigedote reikiamos paslaugos – susisiekite ir tikrai rasime bendrą kalbą bei pasiūlysime sprendimą, kuris atitiks visus Jūsų poreikius ir lūkesčius, susijusius su informacinėmis technologijomis, jų diegimu, priežiūra bei pritaikymu. O jei Jums niekaip nepavyksta nuspręsti, kokių paslaugų Jums reikia – nesibaiminkite su mumis susisiekti – patarsime ir kartu atrasime, ko Jums iš tiesų reikia.

Atsižvelgiant į Jūsų veiklos specifiką ir įmonėje vykdomus procesus, bus parinkti optimaliausi IT sprendimai, pilnai atitinkantys visus Jūsų poreikius, todėl Jūsų versle netruks jokių technologijų, o taip pat ir nebus per daug prietaisų – optimalumas ir efektyvus šiai dienai turėtų būti ir vienu iš Jūsų prioritetų, visai kaip yra mūsų!

Skambinkite į PCZONA 8 687 29662 arba užpildykite šią formą  ir mes su jumis susisieksime!

Vardas (*)

Pavardė

Organizacija

El. paštas (*)

Telefonas

Kompiuterių skaičius

Pastabos

* – privalomi laukai.captcha

Kompleksiniai IT Sprendimai


Partneriai