KARJERA

Sėkminga komanda

Informacinės technologijos yra viena iš įdomiausių ir greičiausiai besikeičiančių sričių šiandieninėje darbo rinkoje. Dirbdami mūsų nedidelėje komandoje nustebsite, kiek daug galimybių Jūsų profesiniam tobulėjimui ir kiek daug atsakomybės mes galime pasiūlyti. Kiekvienas čia gali gauti reikiamą informaciją tiesiogiai, nesirūpindamas dėl sudėtingų hierarchinių lygių, kurių neišvengtumėte dirbdami didelėje įmonėje. Pamatuotas universalumas ir geras mikroklimatas – dar vieni darbo nedidelėje įmonėje privalumai. Dirbdami pas mus įsitikinsite, jog jaunatviška ir draugiška komanda tuo pačiu gali būti labai profesionali ir sėkminga.

Ko mes ieškome?

Mes ieškome motyvuotų ir atkaklių kandidatų. Tokių, kurie sugebėtų dirbti komandoje, prisiimti atsakomybę ir turėtų norą nuolat plėsti savo asmeninį ir profesinį akiratį. Išsilavinimas IT, vadybos ar kitoje srityje tik padidintų Jūsų galimybes.

Jeigu Jūs matote save mūsų komandos nariu ir manote, kad Jūsų asmeninė ir profesinė patirtis atitinka mūsų verslo sritį, laukiame Jūsų gyvenimo aprašymo.

Dėl darbo ar praktikos atlikimo galite kreiptis užpildydami šią anketą ir prisegdami savo kandidatavimo medžiagą.

Darbas IT srityje


Jūsų Vardas

Jūsų el.pašto adresas

Trumpas prisistatymas

Jūsų CV (tik pdf formatas iki 1Mb)

captcha

Apsaugos kodas

Partneriai