Kompiuterių aptarnavimas

AKCIJA: Išbandykite mūsų paslaugas NEMOKAMAI!

Kompiuterių aptarnavimas – paslauga Jūsų verslui, kuri padeda ne tik turėti techniškai tvarkingus kompiuterius, bet ir sutaupyti šioje srityje – Jums nereikia rūpintis atskiru darbuotoju, jo kvalifikacijos tobulinimu, įrangos jo darbams pirkimu bei kitomis detalėmis, nes viskuo pasirūpinsime mes!

Jūsų kompiuterių aptarnavimą gali sudaryti kelios šios srities paslaugos sujungtos į vieną, tai:

  • Techninė kompiuterių priežiūra;
  • Kompiuterių programinė priežiūra;
  • Reguliarūs, laiku atliekami atnaujinimai;
  • Remontas, gedimų nustatymas ir kt.

„Kompiuterių aptarnavimas“ Jūsų verslui

Techninė kompiuterių priežiūra apima Jūsų įmonės kompiuterių įsigijimo, atnaujinimo darbus, todėl neteks gaišti savo laiko galvojant, kokį kompiuterį pasirinkti, kuris jų išties geresnis, o kuris daugiau pardavėjų reklaminis triukas, nereikės svarstyti koks spausdintuvas ar maršrutizatorius labiausiai atitinka Jūsų poreikius – viskuo pasirūpins patyrę IT srities žinovai, gebantys suderinti techniką taip, kad pavyktų ją maksimaliai išnaudoti. Taip pat, prireikus pakeisti kompiuterį, atnaujinus jį Jūsų darbuotojams bus suteikta informacija, pagalba, leisianti greičiau perprasti pasikeitimą, jei tik to prireiks, o visi duomenys iš senojo kompiuterio bus perkelti į naująjį, tad neteks laukti kol bus baigti seni darbai, projektai – viską galima bus tęsti su naujesne technika, o dažnu atveju tai reiškia produktyvesnį darbą.

Programinės įrangos priežiūra reikalinga dar dažniau, kadangi nuolat atsinaujinanti, besikeičianti programinė įranga tampa nemažu galvos skausmus daugumos įmonių atsakingiems asmenims. Mes stebime programinės įrangos tendencijas, žinome, kuo viena ar kita programa yra pranašesnė, kuo jos skiriasi bei kuo panašios ir galime padėti greičiau Jums nuspręsti, kuri iš jų tinkamesnė būtent Jums.

Kompiuterių aptarnavimas neteks prasmės, jei laiku nebus vykdomi atnaujinimai. Tai liečia tiek techninę kompiuterių priežiūrą, tiek ir programinę. Mes pasirūpinsime, kad visa Jūsų įranga, tiek programinę, tiek techninė, būtų laiku atnaujinta – tai padeda užtikrinti ne tik stabilų ir greitą kompiuterinės technikos veikimą, bet taip pat ir garantuoja kur kas didesnį saugumą Jūsų kompiuteriui ir jame esantiems duomenims. Ypač svarbu pasirūpinti, kad būtų naudojamos naujausios programinės įrangos bei saugumo programų (antivirusinių, ugniasienių ir pan.) versijos tuose kompiuteriuose, kuriuose laikoma ypač svarbi, konfidenciali informacija ar nuolat jungiamasi prie įmonės banko sąskaitos, atliekamos finansinės operacijos, saugomi klientų asmeniniai duomenys.

Kuomet sustreikuoja kompiuterinė technika kyla daug kitų problemų: vėluoja darbai, prastėja darbuotojų motyvacija, smunka ir pelnas. Mes tai puikiai suprantame, todėl į visus gedimus reaguojama skubiai ir suteikiame pirmąją pagalbą Jūsų kompiuteriui – nustatome atsiradusį gedimą, jo priežastį, operatyviai pašaliname susidariusias problemas ir Jūs vėl galite grįžti prie savo darbų. Jei reikės – pasirūpinsime ir naujomis kompiuterių dalims, atliksime jų keitimą ar rasime, kas gali sutvarkyti specifinę IT techniką, tokią kaip stebėjimo, kontrolės sistemos ir kt.

Toks kompiuterių aptarnavimas, kuris susideda iš aukščiau aprašytų paslaugų, yra būtinas kiekvienai įmonei, o Jūsų pasirinkimas yra kurti vietinį IT specialistų skyrių, skirti pinigus jų išlaikymui bei investuoti į darbuotojų tobulinimą ar pasirinkti kur kas greitesnį, dažnu atveju efektyvesnį ir pigesnį sprendimą – palikti IT rūpesčius mums – šios srities specialistams. Jei nusprendėte ar ateityje nuspręsite rinktis praktišką sprendimą – lauksime Jūsų užklausos ir pasiūlysime individualų, Jūsų įmonės dydį ir poreikius atitinkantį kompiuterių aptarnavimo sprendimą, kuriuo, pažadame, tikrai nesigailėsite.

Skambinkite į PCZONA 8 687 29662 arba užpildykite šią formą  ir mes su jumis susisieksime!

Vardas (*)

Pavardė

Organizacija

El. paštas (*)

Telefonas

Kompiuterių skaičius

Pastabos

* – privalomi laukai.captcha

IT Ūkio Priežiūra


Partneriai